مقالات

معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023

معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023

معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023

در این مقاله از قدس ترید با معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023 با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را برای فعالیت خود داشته باشید.

Leica DISTO D2

متر لیزری در قدس ترید

اکثر فاصله سنج های لیزری دقت 1/8 اینچی در 30 فوت دارند. برای تخمین اولیه، این به خوبی کار می کند. Leica DISTO D2 با دقت 1/16 اینچی در ارتفاع 328 فوتی به این اندازه برخورد می کند! شما برای این اندازه گیری لیزری دقیق تر هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد، اما اگر بهترین دستگاه اندازه گیری فاصله لیزری را برای دقت می خواهید، Leica D2 بهترین انتخاب ما است. این امکان اندازه گیری از لبه ها، گوشه ها و نمایان را فراهم می کند و دارای حافظه 10 اندازه گیری است. همچنین از طریق بلوتوث با برنامه های iOS و Google Play ارتباط برقرار می کند. ما آن را با قیمت 155 دلار در بازار جهانی دیده‌ایم.

بهترین فاصله‌سنج لیزری برای استفاده در فضای باز
Bosch Blaze GLM 50 CX 165 ft. Laser Measure

معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023

Bosch Blaze GLM 50 CX در صدر فهرست ما برای بهترین اندازه گیری فاصله لیزری برای استفاده در فضای باز قرار دارد. اول از همه، صفحه نمایش LCD رنگی معکوس آن، اعداد بزرگ و پر جنب و جوشی را تولید می کند که می توانیم در نور مستقیم خورشید ببینیم. با اکثر LDM ها، ارقام کوچکی دریافت می کنید که خواندن آنها در خارج از آن دشوار است. نمایشگر Bosch GLM 50 C صفحه را با اندازه گیری فاصله بر حسب فوت و اینچ پر می کند.

البته، بیشتر اندازه‌گیری‌های فاصله لیزری در داخل خانه برای تخمین بهتر عمل می‌کنند. با این حال، زمانی که شما نیاز به اندازه گیری در خارج دارید، ویژگی های این ابزار را دوست داریم. این شامل اتصال بلوتوث برای استفاده با برنامه Bosch MeasureOn برای تخمین بیش از عکس است. اصول اولیه مانند طول، طول، مساحت، حجم و اندازه‌گیری‌های غیرمستقیم را پوشش می‌دهد. شما همچنین یک شیب سنج داخلی برای یافتن زاویه دریافت می کنید. از نظر زمان اجرا، Blaze GLM 50 CX 149 دلاری می تواند تا 10000 اندازه گیری را روی مجموعه ای از باتری های AAA انجام دهد.

 

بهترین فاصله‌سنج لیزری برای افرادی که دست به کار می‌شوند

DeWalt DW055PL Atomic Pocket Laser Measurer

معرفی برترین مترهای لیزری دنیا 2023

DeWalt DW055PL Atomic یک اندازه گیری فاصله لیزری جیبی 55 فوتی است. بدون زواید. بدون کنترل فانتزی فقط یک دکمه دارد اندازه گیری آن تا 55 فوت است و دارای یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ است. این بدان معناست که دیگر با باتری های AAA دست و پنجه نرم نمی کنید. فقط هر چند وقت یکبار آن را روی یک شارژر miniUSB قرار دهید و برای چندین هزار اندازه گیری دیگر خوب هستید. همچنین به همراه یک بند مچی عرضه می شود.

با قیمت حدود 39.99 دلار، ممکن است اندازه‌گیری فاصله لیزری ارزان‌تری پیدا کنید، اما این انتخاب ما برای بهترین اندازه‌گیر فاصله لیزری برای افراد DIY و مصارف خانگی است. این به شما کمک می کند فرش و کاشی را تخمین بزنید، یا یک دیوار را برای رنگ اندازه گیری کنید، بدون اینکه سطح آن شکسته شود.

 

بهترین فاصله‌سنج لیزری برای پول

Skil ME9821-00 Laser Distance Measure

متر لیزری در قدس ترید

اندازه گیری فاصله لیزری 65 فوتی Skil ME9821-00 واقعاً ما را با مجموعه ای از ویژگی های خود تحت تأثیر قرار داد. این یک راه حل اندازه گیری بی معنی را برای دست اندرکاران و حتی حرفه ای های سطح ابتدایی به ارمغان می آورد. بین قیمت، سهولت استفاده و دقت، Skil ME9821-00 متمایز است. این یک انتخاب قانع کننده در دریایی از محصولات “من-تو” است.

ما همچنین نمی توانیم به سادگی و نوآوری اندازه گیری چرخ اشاره نکنیم. برای اندازه‌گیری سطح منحنی، اندازه‌گیری فاصله لیزری Skil دارای حالت اندازه‌گیری چرخ است. برای اندازه‌گیری دقیق، می‌توانید چرخ پایین دستگاه را روی سطح خود به جلو یا عقب بکشید. اگر هنگام کشیدن مسیر تغییر دهید، فقط فاصله را از اندازه گیری فعلی کم می کند.

با قیمت کمتر از 50 دلار، این ابزار بهترین اندازه گیری فاصله لیزری برای پول است. این یک جایگزین ارزان و راحت برای همیشه مجبور به از بین بردن متر نوار است. به برد بیشتری نیاز دارید؟ Skil یک مدل 100 فوتی را با حدود 20 دلار بیشتر ارائه می دهد.

 

بهترین اندازه گیری فاصله لیزری برای حرفه ای ها

Milwaukee 150-ft Laser Distance Measure

متر لیزری در قدس ترید

وقتی صحبت از ویژگی های Pro می شود، ما به دنبال ترکیبی از دقت، دوام و ویژگی ها هستیم. اندازه گیری فاصله لیزری 150 فوتی میلواکی ترکیب خوبی از هر کدام دارد. این لیزر در اطراف پلاستیک ابزار استاندارد ساخته شده است و دارای یک قالب محافظ در هر یک از چهار لبه جانبی است. این باید در بیشتر موقعیت‌های سقوط از آن محافظت کند.

برای اکثر کارهای داخلی که در آن فاصله‌سنج لیزری ابزار مفیدی است، فاصله‌سنج لیزری 150 فوتی میلواکی حد وسط خوبی بین برد، دقت و مجموعه ویژگی‌ها پیدا می‌کند در حالی که قیمت آن را در حدود 105 دلار نگه می‌دارد. دکمه Side Shot و اهرم اندازه‌گیری گوشه‌ها به اندازه‌های استاندارد اضافه شده‌اند و Milwaukee از پیچیده‌تر شدن رابط جلوگیری می‌کند.

 

بهترین فاصله‌سنج لیزری برای استفاده دوربرد

Bosch Blaze GLM400CL

متر لیزری در قدس ترید

ما زمان های زیادی را می یابیم که اسناد کلیدی است. جفت کردن گوشی با LDM این مشکلات را حل می کند. با این حال، برای کاربردهای با برد طولانی‌تر، اغلب لیزر را آنقدر دور قرار می‌دهید که دیگر نمی‌توانید به راحتی آن را ردیابی کنید. برای این کار، می توانید یک مورد برای ادغام دوربین زوم مستقیماً در ابزار ایجاد کنید. Bosch Blaze GLM400CL این کار را با یک دوربین زوم قابل تنظیم انجام می دهد که به شما کمک می کند نقطه لیزر را در شرایط روشن پیدا کنید.

 

Bosch Blaze با اندازه گیری تا 400 فوت به شما این امکان را می دهد که اندازه گیری خود را بگیرید و ببینید و سپس اسناد اندازه گیری را مستقیماً به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی منتقل کنید. از اتصال بلوتوث به برنامه MeasureOn خود استفاده می کند. این اندازه گیری لیزری در فضای باز تمام اصول اولیه را انجام می دهد و همچنین یک شیب سنج داخلی برای کمک به تعیین زاویه گام اضافه می کند. حتی تأیید می کند که ابزار برای استفاده با دست آزاد باشد.

 

همه چیز را گرد می کند یک صفحه نمایش LCD رنگی با نور پس زمینه، شیشه تقویت شده صفحه نمایش، و توانایی مشاهده 50 اندازه گیری آخر روی ابزار. همچنین تا 600 تصویر را ذخیره می کند. می‌توانید برد بیشتری را از لایکا دریافت کنید، اما تنها با 299 دلار، این انتخاب ما را برای بهترین فاصله‌سنج لیزری برای استفاده دوربرد انتخاب می‌کند.

 

اندازه‌گیری فاصله لیزری چقدر است؟

اولین سوالی که باید بپرسید این است: معمولاً چقدر باید اندازه بگیرید؟ آیا بیشتر در داخل خانه یا بیرون (در زیر نور خورشید) کار می کنید؟ آیا بیشتر روی پروژه های مسکونی تمرکز می کنید یا پروژه های تجاری؟

 

استفاده از اقدامات لیزری در فضای باز: به خاطر داشته باشید که اقدامات لیزر در خارج از منزل کار می کند. حتی اگر ممکن است نتوانید لیزر را ببینید، اگر در محدوده استفاده آن قرار گیرد، دقیق است. با این حال، شما باید مطمئن باشید که هدف درست را زده اید! (بخش «نماینده دیجیتال چیست» را در زیر ببینید)

 

اگر بر روی مشاغل مسکونی کار می کنید، 50 فوت برد اغلب نیازهای شما را برای اندازه گیری های داخلی پوشش می دهد. اگر شمشیربازی یا سایر محصولات فضای باز را تخمین می زنید، ممکن است بخواهید با ابزاری که قادر به مسافت های بیشتر است بروید.

 

متر لیزری در قدس ترید

برنامه‌های تجاری معمولاً به اندازه‌گیری فاصله بیشتری نیاز دارند، بنابراین ابزار برد طولانی‌تر منطقی است. هرچه اندازه‌گیری فاصله لیزری بیشتر باشد، لیزر و سنسور باید قدرتمندتر باشند.

 

به چه مقدار حافظه یا فضای ذخیره سازی نیاز دارم؟

یک اندازه گیری فاصله لیزری پایه هیچ حافظه ذخیره سازی ندارد. بهترین چیزی که به شما می دهد توانایی نگه داشتن اندازه گیری است. دیگران ممکن است برای حداکثر 200 اندازه گیری یا بیشتر به شما فضای ذخیره کنند. تصمیم بگیرید که چقدر راحت اندازه‌گیری‌ها را در یک نوت بوک یا روی تلفن خود ثبت می‌کنید. اگر یادداشت برداری خوبی هستید یا نمی خواهید به فناوری اعتماد کنید، حافظه ممکن است چیز مهمی نباشد. از سوی دیگر، ذخیره این ارقام درست در ابزار باعث می‌شود گردش کار بالقوه سریع‌تر انجام شود.

 

بهترین نوع صفحه نمایش برای اندازه گیری فاصله لیزری

دو نوع صفحه نمایش اصلی که می توانید پیدا کنید LCD و LED هستند. LED بسیار روشن تر و خواندن آسان تر است. این واقعاً به نور شدید خورشید کمک می کند. بسیاری از نمایشگرهای LCD دارای نور پس زمینه ای هستند که در شرایط نور کم به شما کمک می کند، اما خواندن در زیر نور مستقیم خورشید دشوار است. رنگ‌های معکوس نیز کمک می‌کنند زیرا خواندن متن سفید روی پس‌زمینه تیره در زیر نور خورشید آسان‌تر از متن سیاه روی سفید است.

متر لیزری در قدس ترید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 16