مقالات

12 مدل از بهترین دریل بتن کن رونیکس

12 مدل از بهترین دریل بتن کن رونیکس

آشنایی با دریل بتن کن رونیکس :

در قرن بیستم اولین دریل کن های برقی به بازار عرضه شده اند. در این زمان دریل هایی با ابعاد مختلف و قابل حمل باعث شد تا کمک نماید در بسیاری از حرفه ها و مشاغل از این دستگاه استفاده کنند. دریل بتن کن برای حفر و از بین بردن بتن مورد استفاده، قرار می گیرد و باعث می شود تا این کار با سرعت بیشتری انجام شود. دریل کن ها در

ابعاد و برندها متنوعی تولید می شوند که یکی از بهترین نوع آن دریل بتن کن رونیکس می باشد. شرکت های بسیاری در داخل و خارج از کشور به تولید بتن کن با توجه به تکنولوژی و فناوری روز مبادرت دارند.

در ادامه مقاله با 12 نوع دریل بتن کن رونیکس آشنا خواهیم شد. در دریل یک قلم در سر مته قرار می گیرد که با روشن شدن دستگاه مته که دارای 4 یا 5 شیار می باشد، باعث شکسته شدن ساختار بتن می شود. رونیکس یکی از تولیدکنندگان ابزار ایرانی می باشد.

12 مدل از بهترین دریل بتن کن رونیکس:

o دریل بتن مدل 2726:

این مدل دارای وزن 3 کیلوگرم و ابعاد 12*28*41 سانتی متر است. این دریل دارای قدرت 850 وات می باشد و مجهز به کنترل سرعت است. دریل بتن کن رونیکس 2726 برای سوراخ کردن چوب، فلز و بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

o دریل بتن مدل 2701:

وزن این دریل بتن 2. 6 کیلو گرم است و ابعاد آن 8*21*38 سانتی متر می باشد. این دستگاه با قدرت 800 وات مناسب مشاغل صنعتی و تجاری است که قابلیت سوراخ کردن فلز، چوب و بتن را دارد. برای عوض کردن مته آن نیازی به آچار نمی باشد.

 دریل بتن کن مدل 2732

o دریل بتن مدل 2750:

مدل 2750 رونیکس یک بتن کن با توان 1700 وات می باشد که با برق شهری کار می کند. قدرت ضربه ای این دریل مناسب برای سوراخ کردن سازه های ساختمانی است و مته آن دارای 5 شیار می باشد.

o دریل بتن مدل 2732:

این دریل دارای گیربکس صنعتی است و مجهز به سیستم ضد لرزش می باشد. همچنین این مدل بتن کن به سیستم کلاچ ایمنی تجهیز شده است. قطعات با کیفیت آن دارای دوام و عمر طولانی می باشد.این دریل با برند رونیکس با دارا بودن سیستم ابزار گیر چهار شیار در 3 حالت تخریب، سوراخکاری و سوراخکاری ضربه ای کاربرد دارد.

o دریل بتن مدل 2736:

ابعاد این دریل بتن کن رونیکس، 40*25*15 سانتیمتر می باشد و سرعت آن 750 گزارش شده است. مته دریل بتن کن مدل 2736، دارای 4 شیار می باشد و مجهز به سیستم گردش راست گرد است. اقلامی که به کاربر در زمان خرید تحویل داده می شود شامل: کیف، دسته، قلم و مته می باشد. از ویژگی های این مدل می توان به سیستم

گردش راست گرد و سیستم گردش چپ گرد اشاره کرد.

o دریل بتن مدل 2724:

این مدل از دریل، دارای وزن 2. 5 کیلوگرم و توان آن 700 وات گزارش شده است. برای سوراخکاری های سبک بتن می توان از این مدل استفاده کرد. قیمت آن بسیار مناسب می باشد از اینرو برای مصارف خانگی نیز کاربرد دارد.

o دریل بتن مدل 2700:

این مدل از دریل بتن کن رونیکس، برای تخریب دیوار و تخریب مصالح ساختمانی مناسب است. این مدل سبک دارای وزن 3 کیلوگرم و توان 850 وات می باشد. سرعت آن از صفر تا 4000 دور در دقیقه گزارش شده است. مته های قابل نصب بر روی آن از نوع 4 شیار هستند.

دریل بتن کن رونیکس مدل 2725

o دریل بتن مدل 2730:

این مدل از دریل بتن کن رونیکس دارای سوراخکاری با قابلیت چکشی و وضعیت تخریب می باشد و مته آن دارای 4 شیار است. توان این مدل 1100 وات بوده و قابلیت سوراخکاری در چوب، فلز و مصالح را دارد. عملکرد این مدل مطلوب گزارش شده است و دارای ایمنی بالایی است. وزن این دستگاه 55 کیلوگرم بوده و دارای سیستم تک گردش می

باشد.خط کش، گریس، قلم، مته، آچار، کیف و دسته از اقلام همراه با دستگاه در زمان خرید به کاربر تحویل داده می شود. این دستگاه دارای 3 نوع عملکرد سوراخکاری چکشی، سوراخکاری و وضعیت تخریب است.

o دریل بتن مدل 2729:

ولتاز این دریل 220 ولت گزارش شده و دارای عملکرد بسیار مطلوبی است. قطر سوراخی که در مصالح ساختمانی به وجود می آورد 29 میلی متر است. متریال به کار رفته در آن دارای استانداردهای ISO9001 می باشد. اقلامی که در زمان خرید به همراه آن به کاربر ارائه می شود شامل: کیف با کیفیت، دفترچه راهنما و سه عدد مته است.

همچنین دسته جانبی گردان 360 درجه آنتی شوک و درپوش غبارگیر نیز از موارد همراه محصول برای راحتی بیشتر کاربرد در نظر گرفته شده است. این مدل دارای سیستم تک جهت می باشد و منبع تغذیه آن برق شهری گزارش شده است.

o دریل بتن مدل 2732:

ابعاد این دستگاه 44*11*29 سانتی متر است و مته مناسب برای آن دارای 4 شیار می باشد. از ویژگی های این مدل می توان به سیستم گردش راست گرد اشاره کرد. در زمان خرید این محصول یک کیف و قلم نیز به کاربر تعلق می گیرد. از دیگر خصوصیات این مدل می توان به موتور پر قدرت، سیستم گردش راست گرد و استاندارد CE اروپا اشاره

کرد. حداکثر قدرت سوراخکاری این دستگاه در چوب 40 میلی متر، در فلز معادل 13 میلی متر و در مصالح 32 میلی متر گزارش شده است.

دریل بتن کن رونیکس مدل 2700

o دریل بتن مدل 2725:

ابعاد این مدل از دریل بتن برند رونیکس، 41*28*12 سانتی متر می باشد. وزن آن 3 کیلوگرم گزارش شده و مجهز به سیستم راست گرد و چپ گرد است. مشخصات سه نظام آن به شکل خودکار 4 شیار می باشد. در زمان خرید به کاربر خط کش، دفترچه راهنما، کیف و دسته تعلق می گیرد.

o دریل بتن مدل 2707:

ابعاد این دریل بتن کن، 40*10*27 سانتی متر و وزن آن 5. 2 کیلوگرم گزارش شده است. توان مصرفی آن 1500 وات می باشد. مته آن دارای 4 شیار است و مجهز به سیستم راست گرد گزارش شده است. کاربران می توانند در زمان خرید این مدل اقلامی شامل: مته، گریس، قلم و کیف را نیز تحویل بگیرند. این دریل بتن کن سبک، دارای عملکرد

قدرتمندی است و به گیربکس صنعتی مجهز بوده و همچنین دارای کلید ضد غبار می باشد. برای ایمنی بیشتر دارای سیستم کلاچ ایمنی است و قطعات آن دارای عمر و دوام طولانی هستند.

نکات مهم در زمان استفاده از دریل بتن کن رونیکس:

بهتر است که در زمان بهره بردن از دستگاه فشار زیادی به آن وارد نشود زیرا این کار باعث کاهش عمر قطعات آن خواهد شد و همچنین باعث می شود تا سر مته کند شود. به دلیل سرعت بالای این دستگاه، معمولا از سیستم کنترل سرعت استفاده می شود. مدل 5 شیار آن دارای قدرت بالایی است و کاربرد صنعتی دارد.

دریل بتن کن رونیکس مدل 2726

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× نُه = 18